Купуйте комплект і отримаєте знижку -5% на другий товар !!!

FAQ

Nett піклується про спокій своїх покупців, тому у кожного товару є своя офіційна гарантія:

Кухонні мийки - 5 років

Кухонні змішувачі - до 3 років

Витяжки на кухню - 1 рік

Варильні поверхні - 1 рік

Аксесуари - до 12 місяців

Усі мийки з нержавіючої сталі мають браш покриття (дряпанне) .Чорні мийки з нержавійки в свою чергу мають Nano покриття (Pvd покриття).

Мийки з нержавійки чорні покриті спеціальним Nano покриттям (PVD покриттям) .Завдяки йому набагато підвищується міцність і зносостійкість кухонної мийки. Дане покриття не зійде з часом і подряпини будуть залишатися в чорному кольорі.

Термін служби вугільного фільтра становить від 10-12 місяців, але може знижуватися при частому приготуванні жирної їжі.

Так. Наша компанія надає дану послугу за невелику плату.

Ні, мийки з нержавіючої сталі довго тримають свій презентабельний вигляд! Але бажано дотримуватися основні вимоги за доглядом мийок з нержавіючої сталі: 1) Після використання протерать мийку насухо; 2) При прибиранні мийки, використовувати тільки м'яку ганчірку і не використовувати залізний скребок!

Так. Варильна плита з витяжкою є кращим рішенням для острова. Вона не займає багато місця на кухні, також у неї є функція рецеркуляціі, що дозволяє не робити відвід на вулицю!

Діапазон потужності коливається від 1500 Вт до 7000 Вт. Все залежить від задіяної кількості конфорок. Потужність в 7000 Вт досягається тільки при включенні відразу 4 конфорок.

Ви отримуєте якісну індукційну поверхню і витяжку з усіма комплектуючими для збірки. Так само ви отримуєте офіційну гарантію 1 рік і безкоштовний вугільний фільтр.