Nett перемістився на нове місце та готов до активної роботи! Слава Україні!!!angel

Гарантія та повернення(змішувачі)

Гарантійні умови для змішувачів

Надання продукції найвищої якості своїм клієнтам є основною складовою політики Nett. Тому ми надаємо споживачам добровільну трирічну гарантію виробника на наші продукти.

Умови та деталі ви знайдете в гарантійних умовах, представлених нижче.

Гарантія на змішувачі надається відповідно до умов надання добровільної гарантії Nett і чинним законодавством в Україні.

Умови надання гарантії на продукцію Nett

Дані гарантійні умови відносяться до продукції Nett, яка включає тільки оригінальні деталі та комплектуючі Nett.

Термін гарантії

Гарантійний термін на кухонні змішувачі становить від 1-3 роки з дня продажу.

Гарантійний термін обчислюється з дати придбання товару, за умови дотримання правил установки і експлуатації. Гарантійні зобов'язання виробника включають безкоштовне усунення дефектів виробництва або матеріалів протягом усього гарантійного періоду в сервісному центрі і покривають вартість запасних частин і робіт по заміні та / або ремонту.

Якщо за місцем проживання покупця немає авторизованого сервісного центру, то транспортні витрати по виїзду майстра не входять до гарантійні зобов'язання і оплачуються покупцем.
Поштові витрати з пересилання вироби не входять в гарантійні зобов'язання і оплачуються покупцем.

Питання доцільності заміни або ремонту несправних вузлів або всього виробу вирішує Сервісний центр. Замінені деталі переходять у власність Сервісного центру. Рішення про доцільність виїзду майстра Сервісного центру на місце установки вироби приймається Сервісним центром. Легкознімні частини або вироби (шланги, душові насадки і т.д.) ремонтуються в сервісній майстерні.

Гарантія дійсна для виробів, придбаних на території України.

Послуги, пов'язані з налагодженням і профілактичним обслуговуванням виробу не входять в гарантійні зобов'язання і виконуються сервісної службою за додаткову плату.

Гарантія не поширюється:

 • на дефекти, що виникли в результаті некваліфікованого установки (підключення) вироби, його ремонту або переробки сторонніми особами, не уповноваженими для проведення таких робіт.
 • на механічні пошкодження, сліди впливу хімічних і абразивних речовин, викликаних використанням агресивних миючих засобів та недотриманням інструкцій з обслуговування та догляду.
 • на дефекти, спричинені природним зносом виробу і його складових частин (ущільнень, сальників, прокладок, декоративних накладок, аераторів, і ін.).
 • на дефекти, спричинені корозією водопроводу, перепадами тиску / температури води у водопроводі, попаданням у виріб сторонніх предметів, освітою вапняного нальоту.
 • на дефекти, що виникли в результаті використання виробу не за його прямим призначенням

Вимоги до установки і експлуатації

 • Для коректної роботи змішувача / термостата:

- підключення гарячої води строго зліва

- допустима різниця в тиску гарячої та холодної води не більше 10%

 • Температура гарячої води не більше 65 ° С
 • Підключення до водопровідної мережі слід здійснювати через фільтри (не більше 100 мікрон), що виключають потрапляння механічних домішок (абразивних частинок) всередину вироби.
 • Виробляти установку вироби за допомогою кваліфікованих фахівців і уповноважених організацій.
 • При монтажі строго слідувати інструкції по установці.
 • Забороняється застосування миючих засобів, що містять кислоту, луг, ацетон, хлорид амонію та абразиви.